• رمز پیروزی در بازارهای امروزی سارا میرزائی

درباره کتاب رمز پیروزی در بازارهای امروزی

طی دو دهه همکاری با شرکت های مختلف ایرانی و بین المللی و مشاهده ی روش های مختلف ان ها در مدیریت برندهایشان ، علاقه و انگیزه ام در جستجو و یافتن روش های بهتر و موثرتر در تقویت ارتباط با برندها و مصرف کننده ها بیشتر و بیشتر باشد .

چه بسیار شرکت هایی که هزینه های بسیاری را در خلق یک برند ، یک محصول و بیش از همه معرفی و راهکاری ارتباطی که در کشور ما همیشه به شکل تبلیغات آن را می بنند ، می شود . جالب انکه عدم برگشت سرمایه و یا برآورده نشدن توقع آنها منجر به تغییر مشاوران و آژانس های تبلیغاتی شده است غافل از آنکه این تغییرات خود مضررات بسیار دارد .

این کتاب دریچه ی جدیدی است در ایجاد ارتباطی متفاوت با مصرف کننده ها .

مرز ها دیگر محدودیتی ایجاد نمیکنند. فقط کافی است به لایه های عمیق تر مصرف کننده رفته و تعیین نمایید برند شما چه شخصیتی دارد و با چه تیپ شخصیتی باید ارتباط برقرار نماید .

شخصیت برند باید ارتباط مستقیم با جایگاه طراحی شده برند داشته باشد . این کتاب شخصیت های مختلف اسطوره ای را به طور کامل توضیح می دهد و در هر یک از شخصیت ها مورد کاوی بسیار خوبی از برندهای مختلف با شخصیت های مختلف و ارتباز آن ها با شخصیت اسطوره ای به صورت کاملا کاربردی تشریح می کند.

مبحث کهن الگوها و کاربرد ان در مباحث بازاریابی و منابع انسانی در دنیای امروز بسیار جدید و در کشورهای پیشرفته به طور جدی در حال بحث و بررسی است و برندهایی همچون نایک، و کوکاکولا و پپسی از آن بهره مند شده اند .

این کتاب در ساختن برند موثر، نگاهی جدید به شما می دهد و هم اکنون کلید نماد مجاب کننده و ارتباط حیاتی این نماد با مصرف کننده در دستان و فکر خلاق شماست .

انتشارات بنیاد فرهنگ زندگی
مولف کنت ورتایم
مترجم سارا میرزایی
تاریخ انتشار 2 بهمن 1391
تعداد صفحات 266
نوبت چاپ 2
شابک 13 رقمی 9786009120574
وزن 365 گرم

لینک های مرتبط