• کتاب برنده باشیم (خودآموز هدف گذاری) دکتر سارا میرزائی

کتاب برنده باشیم (خودآموز هدف گذاری)

به راستی هدف چیست و هدف گذاری چگونه است ؟

وقتی به یک خواسته مهم می رسیم ظرف مدتی کوتاه ، اهمیت و جذابیت آن کم می شود و دوباره با شدت و عطش زیادتری به دنبال چیز دیگری هستیم ، با این تصور که اگر به این خواسته می رسیدیم برای همیشه احساس رضایت و خوشبختی را تجربه می کردیم .توجه به نکته ی اخیر به این معنی نیست که داشتن خواسته ها و هدفمندی امر بیهوده ای است ، بلکه برعکس نیروی هدف در ذهن و جسم آدمی ، انرژی فعالیت و حرکت ایجاد میکند. اگر کیفیت حرکات و فعالیت روزمره مان را طبق اصول حاکم برهستی قرار دهیم ، همزمان با رسیدن به خواسته های عادی و عینی می توانیم به مشاهده دنیای درون و حقایق آن بپردازیم . کتاب برنده باشیم کاملا هوشمندانه با تست و تمرین های کاربردی شما را قدم به قدم راهنمایی میکند تا بدانید چه اهدافی مناسب زندگی تان است .شما هم مثل همه ی آدم ها ممکن است در مسیر دست یابی به اهداف تان مشکلاتی برخود کنید . در این کتاب لیستی از موانع شایع و نحویه روبرویی با آن در راه رسیدن به هدف در اختیارتان قرار میگیرد تا دیگر هیچ چیزی موجب یاس، دلسردی و توقف شما برای برنده شدن نشود .

امکانات دور و بر ما به وفور و فراوانی یافت می شود ،اما فقط آن هایی که در زندگی هدفی را تعقیب کرده اند ، توانسته اند در دنیای پرهیاهوی امروزی برنده بود ، بهره بیشتری از زندگی داشته و تغییر و تفاوت در زندگیشان ایجاد کنند .

شاید هم شما از دسته آدم هایی هستید که پس از اتفاقاتی چون بیماری ،مشکلات ارتباطی ،تغییر اوضاع اقتصادی و یا از دست دادن شغل از آن آروزهایتان دست کشیده اید ولی ما در شما انگیزه ای را بیدار میکنیم که طی اتفاقات گذشته در درون شما کشته شده و زندگی شما را به روزمرگی کشانده است .

در صورتی که تصمیم و عزم شما برای خارج شدن از اوضاع کنونی و حرکت به سمت پیشرفت در زندگی تان قطعی است فرصت را از دست ندهید ،این کتاب نیرو و محرکه خوبی برای به پرواز در آمدن شما به سمت خواسته هایتان است .

و اما مهم ترین تاثیر این کتاب کمک به خاوننده بای درک عمیق تر از زندگی و در نتیجه مدیریت بهتر آن است . مهارت هدف گذاری یکی از مهارت های اساسی زندگی است که از کوچکی تا بزرگسالی میباست آن را فرا گرفت .

این کتاب مانند صدای تپانچه در مسابقه دو صد متر است .شروع از شما .

انتشارات بنیاد فرهنگ زندگی
مولف ریچارد لیدر
مترجم سارا میرزایی
تاریخ انتشار 2 بهمن 1391
تعداد صفحات 174
نوبت چاپ 3
شابک 13 رقمی 9786009120536
وزن 225 گرم

لینک های مرتبط